IZDVAJAMO Obavijesti

OPĆINSKO VIJEĆE Usvojen Proračun za 2023. godinu od 7,5 milijuna eura; Blaženko Svaguša aktivirao mandat

Na 12. sjednici Općinskog vijeća Općine Župa dubrovačka održanoj jučer prihvaćen je Proračun za 2023. godinu u iznosu od 7,5 milijuna eura.

Blaženko Svaguša, izabran na kandidacijskoj listi Župske stranke, aktivirao je svoj mandat koji je netom nakon lokalnih izbora prošle godine stavio u mirovanje. Time je prestao mandat njegovoj zamjenici Victoriji Kulišić.

Vijećnici su jučer, između ostalih, prihvatili i odluku o raspoređivanju proračunskih sredstava namijenjenih financiranju političkih stranaka i vijećnika s liste grupe birača Općinskog vijeća Općine Župa dubrovačka, kao i prijedlog programa i plana raspodjele sredstava javnih potreba u kulturi, sredstava javnih potreba u školstvu, socijalnoj skrbi, te prijedlog programa javnih potreba u sportu Općine Župa dubrovačka za iduću godinu.