IZDVAJAMO Sport

FOTO Župske ekipe Srebreno i Lukovica pobjedama otvorile Divlju ligu

Nakon dvije godine stanke napokon je započela Divlja liga. Otvaranje je bilo danas u Platu, u dvije odigrane utakmice slavile su dvije župske ekipe, Srebreno protiv Batahovine te Lukovica Plat protiv Plaže ispod Petke.

U nedjelju, 24. srpnja, doznat ćemo prva dva sastava koja su izborila glavni turnir. Pobjednik Lukovica – Sustjepan mali muo ide u skupinu ‘B’ glavnog turnira u kojoj su već FUN H2O Mlini i PVG Gruški mul, a pobjednik lokalnog derbija Plaža ispod KatamaranaSrebreno u skupinu ‘A’ glavnog turnira gdje su već Kamen mali i Porporela.


Rezultati:

1. kolo kvalifikacija ‘A’ , Plat

Batahovina – Srebreno 6:14
Lukovica – Plaža ispod Petke 9:6


24.07.2022., nedjelja

2. kolo kvalifikacija ‘A’Plat

17.50 sati: Plaža ispod katamarana – Srebreno
18.40 sati: Lukovica – Sustjepan mali muo

 

Foto: I.Duplica