IZDVAJAMO Obavijesti

Brončane judašice Petrunjela Pavić i Iva Oberan na prijemu kod načelnika Nardellija

Mlade Župke Petrunjela Pavić, članica Judo kluba Dubrovnik 1966. i Iva Oberan , članica Judo kluba Župa dubrovačka posjetile su Općinu Župu dubrovačka na poziv načelnika Silvia Nardellia koji im je čestitao na postignutim vrhunskim rezultatima u judu.
Na Mediteranskim igrama koje su se održale u alžirskom gradu Oranu Obje judašice osvojile su brončane medalje , Iva u kategoriji do 62 kg, a Petrunjela u kategoriji do 76. kg.
Župske judašice našle su se i među 516 natjecatelja, najboljih judaša iz 69 država svijeta na judaškom spektaklu Grand Prixu koji se održao u u Zagrebu prošli tjedan.
Iva i Petrunjela završile su nastup na Grand Prixu u Areni Zagreb istim rezultatom – sedmim mjestom.
Načelnik Nardelli čestitao je Ivi i Petrunjeli na ostvarenim uspjesima na Grand Prixu ,a posebno na osvojenim brončanim medaljama na Mediteranskim igrama. Poželio im je da nastave ići uzlaznom putanjom u svojim sportskim postignućima.