IZDVAJAMO Obavijesti

OPĆINA ŽUPA DUBROVAČKA Raspisan oglas za prijam službenika na određeno vrijeme

Raspisan je Oglas za prijam službenika u službu na određeno vrijeme do povratka službenice s porodiljskog dopusta za mjesto  Viši savjetnik za društvene djelatnosti – glasnogovornik u Općini Župa dubrovačka.
Posebni uvjeti:
– magistar pravne ili novinarske struke,
– najmanje 4 godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima,
– položen državni stručni ispit,
– poznavanje rada na računalu.

Prijave mogu podnijeti i kandidati koji nemaju položen državni stručni ispit, a kojeg su dužni položiti u zakonskom roku. Radni odnos se zasniva uz obvezni probni rad u trajanju od dva mjeseca. Za kandidate prijavljene na javni oglas koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se testiranje radi provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se primaju.

Više na stranicama Općine.