IZDVAJAMO Sport

NK ŽUPA DUBROVAČKA Pobjeda protiv Konavljanina na domaćem terenu

Danas su odigrane utakmice 10. kola 1. ŽNL, Župa dubrovačka ugostila je ekipu Konavljanina na terenu u Čibači. Gosti su poveli u 10. minuti susreta, ali Kristijan Prkut već u 19. minuti izjednačuje rezultat, a u 38. Stanislav Vasilj dovodi Župu u vodstvo. Vasilj ponovno zabija u drugom poluvremenu te potvrđuje pobjedu Župe. Sljedeće nedjelje odigrava se posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva, a Župa dubrovačka putuje u goste Sokolu iz Dubravke.

ŽUPA DUBROVAČKA – KONAVLJANIN  3:1 (2:1)

Prkut 19′, Vasilj 38′ 65′

ŽUPA DUBROVAČKA: Bruno Šutalo, Antonio Lipotić (od 46. Dominik Žarak), Toni Soldić, Lovro Miletić-Dri, Stanislav Vasilj (od 69. Ivo Jovanović), Velimir Kajba (od 90. Mateo Pergjoni), Viktor Lekaj, Kristijan Prkut (od 76. Niko Ničetić), Mihael Peraica, Marko Barčot, Rafael Paul Ostojić, trener Milan Petrović.