IZDVAJAMO

UNUTARSTRANAČKI IZBORI HDZ Lovorko Klešković stari /novi predsjednik, izabrani i predsjednici temeljnih ogranaka

Jučer su održani unutarstranački izbori u HDZ-u. Za predsjednika HDZ-a Župe dubrovačke ponovno je izabran Lovorko Klešković, a za potpredsjednike izabrani su Đuro Lonza i Vlatko Vuletić. Biralo se i novo vodstvo u Županijskoj organizaciji HDZ-a . Za predsjednika županijske organizacije HDZ-a izabran je Blaž Pezo, a na tom mjestu naslijedio je saborskog zastupnika Branka Bačića koji je HDZ DNŽ vodio deset godina. Za njegove potpredsjednike izabrani su Đuro Lonza, Robert Krile, Dalibor Milan i Joško Cebalo.

Također ranije su izabrani i predsjednici Temeljnih ogranaka (njih 7 ) HDZ-a Župe dubrovačke, a to su :

-TO Soline-Plat – Nikša Arbanasin

-TO Mlini – Jakša Handabaka

-TO Postranje – Tomislav Kristović

-TO Srebreno-Kupari – Mateo Delić

-TO Mandaljena – Ivo Jović

-TO Čibača – Igor Konjevod

-TO Brgat-Antonio Vojvodić