IZDVAJAMO

Poziv članovima HDZ-a Župe dubrovačke na unutarstranačke izbore u nedjelju, 17. listopada

Općinsko izborno povjerenstvo HDZ-a Župe dubrovačke poziva sve članice i članove Hrvatske demokratske zajednice s područja Općine Župe dubrovačke na unutarstranačke izbore koji će se održati u nedjelju 17. listopada 2021.g. u vremenu od 08,00 – 19,00 sati u stranačkim prostorijama u zgradi Općine Župa dubrovačka u Srebrenom. Članovi HDZ-a će birati predsjednika OO HDZ-a Župa dubrovačka i njegove zamjenike, te predsjednika ŽO HDZ-a Dubrovačko neretvanske županije i njegove zamjenike.
Pozivamo sve, svih 436 naših članica i članova da izađu na izbore i biraju novo vodstvo župskog ogranka – poručuju iz Općinskog odbora HDZ-a.
Mole se svi sudionici da se pridržavaju propisanih epidemioloških mjera.