IZDVAJAMO Sport

1. ŽNL Župa dubrovačka pobijedila Maestral na Taranteli

U 3.kolu 1. Županijske lige nogometaši Župe dubrovačke na domaćem terenu pobijedili su NK Maestral 3:2 te upisali drugu uzastopnu pobjedu pod vodstvom trenera Petrovića.

Nogometaši Župe bolje otvaraju susret i već u 7. minuti preko Lekaja dolaze u vodstvo. Po kišovitom vremenu gosti se u nastavku bolje snalaze i u 33. minuti zabijaju za poravnanje rezultata na 1:1 što i ostaje rezultat prvog poluvremena. Gosti u drugo poluvrijeme ulaze bolje i u 57 .minuti pogađaju za vodstvo 2:1, ali momčad Petrovića pokazala je karakter i u sljedećih dvadesetak minuta preko Vasilja u 63. i Papića u 79. minuti dolaze do nova tri boda na Taranteli.

 

 ŽUPA DUBROVAČKA – NK MAESTRAL  3 : 2 (1:1)

(Lekaj 3′, Vasilj 63′, Papić  79′)

ŽUPA DUBROVAČKA: Bruno Šutalo, Antonio Lipotić, Toni Soldić, Dominik Žarak, Stanislav Vasilj, Viktor Lekaj, Kristijan Prkut (od 59. Luka Papić), Niko Ničetić (od 75. Daniel Sentić), Stjepan Rezo, Marko Barčot , Mihael Peraica (od 46. Mateo Pergjoni). Trener Milan Petrović.