IZDVAJAMO Sport

PRVO KOLO II.HBL Boćari Rijeke odigrali neriješeno na Grudi, Postranjani izgubili u Vodovađi

Boćari Slavena i Rijeke odigrali su prvu službenu utakmicu na novoizgrađenom boćalištu Gnjile na Grudi. Domaćini su odlično otvorili utakmicu, poveli 8:2, gosti se sa 3 pobjede na gumama vraćaju sa 8:8, u zadnjim igrama obje ekipe ostvaruju po  dvije pobjede i na kraju završava podjelom bodova, što je u konačnici realan rezultat. U Vodovađi tijesna pobjeda Omladinca protiv Postranja, na Gromači gosti sa Osojnika odnose sva 3 boda, u Pločama je završilo bez pobjednika, dok je u Umčanima ekipa Mokošice odlično startala u prvom povjesnoj utakmici u ovoj ligi, povela 8:2 i onda stala, pa su domaćini na kraju izborili pobjedu.

Rezultati 1. kola:

Ploče – Slivno 12:12

Slaven – Rijeka  12:12

Hvidra Gromača – Torcida Osojnik  9:15

Omladinac – Postranje  14:10

Umčani – Mokošica  14:10

Trenutni poredak: 1. Torcida Osojnik 3 bod, 2. Omladinac 3, 3. Umčani 3, 4. Slaven 1, 5. Rijeka 1, 6. Ploče 1, 7. Slivno 1, 8. Mokošica 0, 9. Postranje 0, 10. Hvidra Gromača 0 bodova.

Raspored 2. kola igra se 12.09.2021. u 16,00 sati:

Slivno – Mokošica

Postranje – Umčani

Torcida Osojnik – Omladinac

Rijeka – Hvidra Gromača

Ploče – Slaven