Aktualno IZDVAJAMO

KUD MARKO MAROJICA Održana izborna skupština, potvrđeno novo-staro vodstvo

KUD “Marko Marojica“, je u petak 30. srpnja, u Zadružnom Domu u Buićima održao izbornu skupštinu. Članovi su upoznati s Izvješćem o radu i Financijskim izvješćem za prošlu godinu, koje su i glasanjem prihvatili. Također su prihvatili, gotovo jednoglasno, prijedlog ‘stare’ Uprave za novo vodstvo, koje je praktički ostalo isto, samo su zamijenjeni neki članovi Izvršnog i Nadzornog odbora, kao i Stegovnog suda.

U novoj Upravi su sljedeći članovi:

Predsjednik – Ivica Grbić

Podpredsjednik – Marin Srijense

Tajnik – Davor Njirić

Izvršni Odbor

  1. Pavo Rajić
  2. Matko Haičman
  3. Michel Curić
  4. Nikola  Lazarević

Nadzorni Odbor

  1. Jelica Crnčević
  2. Antun Srijense
  3. Ivan Ćorić

Stegovni sud

  1. Jozo Kitin
  2. Petra Jakobušić
  3. Marina Pasković Miljković

Novoizabrana Uprava je predstavila plan rada za ovu godinu, kao i plan obilježavanja 45-te godišnjice osnivanja KUD-a. Članovi su upoznati i s financijskim izvješćem humanitarne akcije za pomoć jednoj obitelji iz okolice Petrinje, kojoj je pored stradale imovine u potresu, preminuo član uže obitelji. Akcija se nastavlja do kraja godine.

 

rptnboz