IZDVAJAMO Obavijesti

KONSTITUIRANO OPĆINSKO VIJEĆE Prisegnuli novi vijećnici, za predsjednika izabran Lovorko Klešković FOTO

Trinaest vijećnika Općinskog vijeća Župe dubrovačke potpisalo je danas svečanu prisegu na konstituirajućoj sjednici. Za predsjednika Vijeća većinom glasova ponovno je izabran Lovorko Klešković, a zamjenik je Marko Kriste.

Iz redova HDZ-a dolazi sedam vijećnika: Marko Kriste, Mateo Delić, Antonio Vojvodić, Miro Marić, Tomislav Kulaš, Luko Miloslavić te Lovorko Klešković. Pet je vijećnika ŽUPKE: Antun Bašić, Marko Miloslavić, Tina Grbić, Viktorija Kulišić i Mario Grbić, te jedan vijećnik DDS-a Ivo Žeravica.

Umjesto Silvija Nardellija, koji ne može istodobno obnašati funkciju vijećnika i načelnika, u vijeće ulazi Antonio Vojvodić (HDZ), te umjesto Nika Benića, direktora Komunalnog društva, u vijeće ulazi Miroslav Marić. Mario Previšić i Blaženko Svaguša s liste Župke iz osobnih razloga stavili su svoje mandate u mirovanje te su umjesto njih u vijeće ušli Viktorija Kulišić i Mario Grbić.