IZDVAJAMO Sport

ŽUPA SLAVILA NAD SLAVENOM Vasilj vodeći strijelac lige, debi mladog vratara Nikše Ivankovića

Nogometaši Župe dubrovačke  u 21.kolu 1.ŽNL na Lapadu su pobijedili Slaven 4:1. Župa je bolje otvorila utakmicu i već u 17. minuti povela pogotkom Šimunovića da bi svoje vodstvo na 2:0 povećala u 35. minuti autogolom Nika Bratoša. Gosti u 39. minuti preko Đura Trkovića smanjuju rezultat na 2:1 što i ostaje rezultat prvog poluvremena. Onda na scenu stupa Stanislav Vasilj koji s dva pogotka u nastavku donosi pobjedu Župi 4:1 . Uoči posljednjeg kola Stanislav Vasilj zasjeo je na vodeću poziciju u utrci za najboljeg strijelca lige sa 16 pogodaka. Također na današnjoj utakmici svoj debi na golu je imao mladi vratar Nikša Ivanković.

 

ŽUPA DUBROVAČKA-SLAVEN 4:1 (2:1)

Mato Šimunović 17′, ag Niko Bratoš 35′, Đuro Trković 39′, Stanislav Vasilj 58′, 89′

 

Župa dubrovačka : Nikša Ivanković, Ivan Šutalo, Toni Soldić, Stanislav Vasilj, Stanko Cvitković, Viktor Lekaj (od 69. Nikica Primorac), Gabrijel Zubac, Velimir Kajba, Mateo Pergjoni (od 55. Ivo Jovanović), Luka Papić (od 55. Dri Lovro-Miletić), Mato Šimunović. Trener Josip Papić.