IZDVAJAMO Sport

BOĆARI BRGATA PRVACI ŽUPANIJSKE LIGE U SKUPINI ŽUPA DUBROVAČKA-KONAVLE

Boćari Brgata premoćno su osvojili titulu prvaka, osvojivši ukupno 30 bodova. U posljednjoj utakmici ovogodišnjeg prvenstva pobjedili su Zrinski. Za BK Brgat su igrali: Mato Miloslavić, Mato Balarin, Bruno Kolobarić, Josip Krmek, Antun Koštro, Stijepo Knego, Frano Barović, Pavo Barović, Mihael Kukuljica, Ivica Barović, Nikola Krmek, Baldo Medi, Tonći Bašić, Vicko Vojvodić, Ivan Knego, Mateo Čoić, Miro Džamonja, Ivica Nadramija, Ivan Krmek i Maro Asanović.

Odigrana je i posljednja utakmica ove lige za sezonu 2020./2021. gdje je Donji Brgat bio bolji od Uskoplja.

Rezultat zaostale utakmice 14. kola:

Donji Brgat – Uskoplje  12:6

Konačni poredak: 1. Brgat 30 bodova, 2. Donji Brgat 22, 3. Zrinski 18, 4. Pridvorje 15, 5. Ljuta 15, 6. Obod 13, 7. Uskoplje 12 bodova.