IZDVAJAMO Sport

FINALE KUPA Župa povela eurogolom Soldića, nakon toga Neretvanac ubacio u šestu brzinu i osvojio kup

Ni nakon drugog finala županijskog kupa u posljednje tri godine, Župa nije uspjela donijeti “klempa” u Čibaču. Župa je bolje ušli u utakmicu i bila bolja ekipa prvih tridesetak minuta kad i dolaze u vodstvo prekrasnim pogotkom Tonija Soldića. Slavlje nije predugo trajalo, gosti već u idućoj akciji iz kornera pogađaju za 1:1, a da su prekidi njihova bolja strana, pokazuju ponovnim pogotkom iz kornera u 40. minuti susreta te s prednosti od 2:1 odlaze na odmor. U nastavku drugog poluvremena Župa je bila bolja momčad na terenu do 63.minute kad Neretvanac ponovno zabija i preuzima stvari u svoje ruke. Igra Župe se raspala i gosti u nastavku zabijaju još tri gola. Za konačnih 2:6 zabija Kajba iz jedanesterca u 86. minuti.

ŽUPA DUBROVAČKA-NERETVANAC 2:6 (1:2)

1:0 Soldić 31, 2:6 Velimir Kajba 86-11m

ŽUPA DUBROVAČKA  Faris Sarić, Ivan Šutalo, Stanko Cvitković, Toni Soldić (od 80. Lovro Miletić-Dri), Stanislav Vasilj, Gabrijel Zubac, Velimir Kajba, Viktor Lekaj (od 82.Ivo Jovanović), Stjepan Rezo (od 68. Nikica Primorac), Dominik  Žarak (od 37. Mateo Pergjoni), Mato Šimunović (od 68. Luka Papić). Trener: Josip Papić.