Aktualno

NARDELLI POTVRDIO POBJEDU U PRVOM KRUGU I OSVOJIO PETI MANDAT ZA NAČELNIKA

Nakon ponovljenih izbora za načelnika na biračkom mjestu Petrača stigli su prvi neslužbeni rezultati prema kojima je Silvio Nardelli, načelnik općine i kandidat HDZ-a, potvrdio pobjedu u prvom krugu s 53,5% ukupnih glasova.

Podsjetimo, prošlu nedjelju Nardelli je nakon 6 od 7 obrađenih izbornih mjesta imao prednost od 51,7 % nad ostalim kandidatima. Zbog lisića viška izbori za načelnika ponovljeni su danas na izbornom mjestu Petrača, a nakon svih obrađenih biračkih mjesta Nardelli ima ukupno 2179 glasova (53,5%) što mu donosi pobjedu u prvom krugu i peti mandat za načelnika općine Župa dubrovačka.

Čestitke Nardelliju među prvima su iskazali Nikša Sentić, tajnik Županijskog odbora HDZ-a, načelnik Konavala Božo Lasić te Ivo Simović Crni, predsjednik konavoskog HDZ-a.