IZDVAJAMO

IZBORI 2021. Donosimo popis biračkih mjesta u Župi; Biračko mjesto Mlini u hotelu Astarea

Na osnovi članka 68. stavka 2. Zakona o lokalnim izborima (“Narodne novine”, broj 144/12, 121/16, 98/19, 42/20 i 144/20) Općinsko izborno povjerenstvo donijelo je Rješenje o određivanju biračkih mjesta.

Napomena: Biračko mjesto broj 7 – MLINI organizirano je na recepciji Hotela Astarea. Pristup vozilom i parking su osigurani.

 

Na području OPĆINE ŽUPA DUBROVAČKA određuju se biračka mjesta:

1. MARTINOVIĆI
OSNOVNA ŠKOLA “MARTINOVIĆI”, MARTINOVIĆI 50

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

BUIĆI: BUIĆI, ČORIĆI, JOZEF, PUT RADOVINE, GRBAVAC: DONJE SELO, GORNJE SELO, MAKOŠE: BIJELIĆI, LAPAČINE, MAKOŠE, VARDARI, MARTINOVIĆI: ANIŠ, MARTINOVIĆI

 

2. DOM NA DONJEM BRGATU
DONJI BRGAT, PUT KRALJA TOMISLAVA 32

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

DONJI BRGAT: BRGLE LOPATINE, KRAJ SELA, PODMIRJE, PUT KRALJA TOMISLAVA, ZAKUCANOVAC, GORNJI BRGAT: BRATITOVO, KOD CRKVE, PERANOVIĆI, PUT HRVATSKIH BRANITELJA, ZA SUTVAROM

 

3.  PETRAČA
NOVA OSNOVNA ŠKOLA “ŽUPA DUBROVAČKA” U PETRAČI, DR. ANTE STARČEVIĆA 84

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

BUIĆI: PUT DR. JOSIPA LUČIĆA, ZAGRUDA, MANDALJENA: POD MANDALJENOM, PUT DON ANTUNA KRILETIĆA, PUT DR. JOSIPA LUČIĆA, PUT DRAGOVOLJACA DOMOVINSKOG RATA, PUT KARDINALA ALOJZIJA STEPINCA, PUT OKLADA, PUT ZRINSKOG FRANKOPANA, PETRAČA: BALETIĆI, KOD SVETOG LUKE, PETRAČA, POD PETRAČOM, PUT DR. JOSIPA LUČIĆA, PUT DRAGOVOLJACA DOMOVINSKOG RATA, PUT KROZ BELOVO, PUT OKLADA, PUT ZA PETRAČU, UZ GLAVIČINU, ČELOPECI: BRNJINE, LAZINE, NA RIJECI, ROVANJ, ZAKULA

4. ČIBAČA
PROSTORIJE NK ŽUPA DUBROVAČKA U ČIBAČI, PUT DR. ANTE STARČEVIĆA 98

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

ČIBAČA: ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA, AUGUSTA ŠENOE, DON MARINA BEUSANA, DON STJEPANA BATINOVIĆA, DR. JURAJA NJAVRA, DUBAC, ĐURIĆI, GORICA, GORNJA ČIBAČA, KNEZA DOMAGOJA, KRSTINE, MIŠIĆI, NA RIJECI, NA RUDINI, PUT DR. ANTE STARČEVIĆA, PUT DRAGOVOLJACA DOMOVINSKOG RATA, PUT PERA KOJAKOVIĆA, PUT SV. ILIJE, PUT SV. LUKE, RUĐERA BOŠKOVIĆA, SIMA SAVINOVIĆA, TOMISLAVA MACANA, ŽITKOVIĆI

5. SREBRENO
PROSTORIJE OPĆINE ŽUPA DUBROVAČKA U SREBRENOM, VUKOVARSKA 48

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

BRAŠINA: KOD SV. LUKE, POD BRAŠINOM, PUT BANA JOSIPA JELAČIĆA, PUT BRAĆE RADIĆA, PUT BRUNA BUŠIĆA, PUT DR. ANTE STARČEVIĆA, PUT VINKA NIKOLIĆA, UZ GLAVIČINO, KUPARI: BLATO, DR. EDUARDA MILOSLAVIĆA, KUPARI, KUPARSKO POLJE, POD PETRAČOM, PUT DR. ANTE STARČEVIĆA, PUT DRAGOVOLJACA DOMOVINSKOG RATA, PUT ZA PETRAČU, VUKOVARSKA, SREBRENO: PUT BRUNA BUŠIĆA, PUT DR. ANTE STARČEVIĆA, ŠETALIŠTE DR. FRANJA TUĐMANA, VUKOVARSKA

6. PLAT
PROSTORIJE HOTELA “PLAT” U PLATU, PLAT 47

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PLAT: GRUJICA, IGRIŠTE, JELIĆI, PLAT, POD GOSPOM, POD MASLOVO, PUT STJEPANA RADIĆA, SOLINE: POD SMOKOVJENCEM, POD SV. NIKOLOM, SMOKOVJENAC, SOLINE

7. MLINI
PROSTORIJE HOTELA ”ASTAREA” U MLINIMA, ŠETALIŠTE MARKA MAROJICE 40

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

MLINI: DRAGIĆEVA, FRA KRIZOSTOMA KLEŠKOVIĆA, KLOKURIĆI, KOSTUR, KOZARINA, KRSTAC, MEĐINE, POD KRIŽEM, POPOLICA, PUT BRAĆE RADIĆA, PUT ZA ZAVRELJE, RIVJERA, ŠET.MARKA MAROJICE, TRGOVIŠTE, TUPINA, VRELO, ZAVRELJE: KOSTUR, ZAVRELJE