IZDVAJAMO

Nardelli obišao uređene klupske prostorije VK Gusara

U proračunu Općine Župa dubrovačka  izdvojena su sredstva za uređenje sportskih objekata za cjelokupnu rekonstrukciju dotrajalih klupskih prostorija VK Gusara koje se nalaze između tribina. Vanjski dio koji obuhvaća zamjenu postojeće betonske ploče, izolaciju i oblogu kamenom je u potpunosti završen te se očekuje nastavak unutarnjeg uređenja.

Tim povodom, Silvio Nardellli zajedno sa predsjednikom VK Gusara Sergejom Kolićem  te članovima Uprave kluba Ivom Handabakom i Brunom Glavočićem danas je obišao uređene prostorije kluba. Uprava VK Gusara zahvalila se načelniku kako na sredstvima za redovan rad kroz Zajednicu sportova Župe dubrovačke tako i za dosad uložena sredstva za uređenje prostorija.  Sa ciljem osiguravanja što boljih uvjeta rada i djelovanja kluba zamolili su Općinu za daljnju suradnju.