IZDVAJAMO Odgoj i obrazovanje

DEVETI MODUL EDUKACIJE „DRAMSKO-SCENSKI IZRIČAJ KROZ TRADICIONALNE I SUVREMENE MEDIJE“ U DJEČJEM VRTIĆU ŽUPA DUBROVAČKA

Danas jeu Dječjem vrtiću Župa dubrovačka održan 9. modul edukacije „Dramsko-scenski izričaj kroz tradicionalne i suvremene medije“. Voditeljice edukacije bile su ravnateljica i stručne suradnice iz Stručno-razvojnog centra Dječjeg vrtića Milana Sachsa.

Na današnjoj temi odrađivani su i izvođeni igrokazi te su prikazani praktični primjeri iz dječjeg vrtića Milana Sachsa.

Modul je održan on-line putem platforme Zoom uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Navedena edukacija financirana je sredstvima Europske unije dobivenim iz projekta „Unaprjeđenje usluga u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja dječjeg vrtića općine Župa dubrovačka“ iz Europskog socijalnog fonda, UP.02.2.2.08.0072.