IZDVAJAMO Sport

Župa dubrovačka pogotkom Kajbe iz jedanesterca pobijedila Hajduk 1932

U 12. kolu 1. Županijske nogometne lige NK Župa dubrovačka je na Lapadu teže od očekivanog pobijedila zadnjeplasiranu ekipu Hajduka 1932. Gosti su uspješno odolijevali napadima domaćina sve do 72. minute kad je Lekaj izborio jedanestarac, a Kajba kapetanski pogađa s bijele točke. Ovom pobjedom nogometaši Župe dubrovačke približili su se vodećoj ekipi ONK Metković na četiri boda zaostatka te se nalaze na trećem mjestu s 25 bodova kao i drugoplasirana ekipa Croatia Gabrili.

 

ŽUPA DUBROVAČKA-HAJDUK 1932  1:0 (0:0)

72′ Velimir Kajba

 

Župa dubrovačka:  Faris Sarić, Ivan Šutalo, Toni Solić,  Stanko Cvitković, Gabrijel Zubac, Velimir Kajba,  (od 85. Ivo Jovanović), Kristijan Prkut, Viktor Lekaj, Stjepan Rezo (od 89.  Miho Galjuf), Orsat Kljajić (od 46. Luka Milerić Dri), Dominik Žarak.  Trener  Josip Papić

 

OSTALI REZULTATI

12. KOLO 1.ŽNL

Krvavac: Maestral – Konavljanin 1:[3]
Žrnovo: Žrnovo – Slaven [2]:1
Smokvica: Jadran Smokvica – ONK Metković 1:[3]
Tablica: zns-dn