IZDVAJAMO Sport

NK Župa dubrovačka s igračem manje do podjele bodova na Lapadu

Zbog  radova na nogometnom terenu na svojoj Taranteli u Čibači, NK Župa dubrovačka svoje domaće utakmice igraju na igralištu Lapad. U 11. kolu 1.ŽNL u goste Župi došla je prva momčad lige ONK  Metković. Nogometaši Župe bolje otvaraju susret i već u 30.min dolaze u vodstvo preko Vasilja. Pri samom kraju prvog poluvremena, točnije u 43. min, zbog preoštrog starta Ivan Šutalo dobio je drugi žuti karton te napušta igru. U nastavku Župa igra s igračem manje. Gosti drugo poluvrijeme otvaraju golom u 47.minuti za 1:1. Bez obzira što su nogometaši Župe cijelo poluvrijeme igrali s igračem manje rezultat se nije mijenjao. NK Župa dubrovačka već u srijedu na Lapadu igra Kup utakmicu sa NK Croatia Gabrile.

 

ŽUPA DUBROVAČKA -ONK METKOVIĆ  1:1 (1:0)

1:o  Stanislav Vasilj

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Ivan Šutalo, Stanko Cvitković, Mateo Pergjoni (od 70. Stjepan Rezo), Stanislav Vasilj, Gabriel Zubac, Velimir Kajba, Viktor Lekaj, Orsat Kljajić (od 50. Antonio-Antun Milić), Dominik Žarak, Mato Šimunović (od 68. Kristijan Prkut). Trener – Josip Papić

 

 

OSTALI REZULTATI 11.KOLA 1.ŽNL

Komin: Gusar – Maestral 2:0

Smokvica: Jadran Smokvica – Slaven 1:1
Žrnovo: Žrnovo – Konavljanin 4:2