IZDVAJAMO Odgoj i obrazovanje

Moto mrazovi posjetili Dječji vrtić Župa dubrovačka FOTO

Danas, 16. prosinca 2020. godine, Moto mrazovi su tradicionalno posjetili Dječji vrtić Župa dubrovačka, ovaj put u nešto promijenjenim uvjetima. Zbog epidemiološke situacije, dječica ove godine nisu dočekala Moto mrazove na trgu ispred Općine, već su Moto mrazovi  napravili krug oko dječjeg vrtića kako bi ih sva djeca mogla vidjeti s prozora i balkona svojih odgojno-obrazovnih skupina. Iako se promijenio način druženja s Moto mrazovima, ono što je ostalo isto jest spremnost Općine Župa dubrovačka da svoje najmlađe žitelje razveseli prigodnim poklonima u suradnji s Moto mrazovima, koji su u tome najbolji. Sve odgojno-obrazovne skupine su dobile poklone, koje su im podijelile odgojiteljice i nastavile se družiti s djecom u svojim odgojno-obrazovnim skupinama i uljepšavati im ovo predblagdansko vrijeme.