IZDVAJAMO Sport Uncategorized

KSW MMA Poznato protiv koga će Antun Račić braniti pojas

U Poljskoj će protivnik dubrovačkog ‘Killera’, kao što se i pretpostavljalo, biti Bruno Augusto dos Santos, 22-godišnji brazilski talent koji ovom prigodom debitira u KSW-ovom kavezu – piše fightsite.hr

Borac nadimka ‘Gafanhoto’ prema Tapologyju je u dosadašnjoj karijeri upisao devet pobjeda i samo jedan poraz. Pogled na statistiku govori nam i da je Brazilac opasniji u parteru nego na nogama. Naime, Dos Santos je pet od devet dosadašnjih pobjeda ostvario ‘submissionom’, tri puta je od svojih suparnika bio uspješniji odlukom sudaca, a jednom je slavio zahvaljujući tehničkom nokautu.

Antun će ovom prigodom loviti svoju 25. profesionalnu pobjedu, prvu nakon što je prije godinu dana u Zagrebu svladao bivšeg UFC borca Damiana Stasiaka i pred domaćom publikom oko struka navukao KSW-ov pojas.

Podsjetimo, 19. prosinca održat će se KSW 57, priredba poljskog MMA giganta na kojoj će Račić po prvi puta braniti svoj pojas.