IZDVAJAMO Sport

III. Memorijalni turnir u boćanju; Pobjednik BK Hvidra Gromača

U organizaciji Udruge hrvatskih branitelja – dragovoljaca Domovinskog rata (UHBDDR) ogranak Dubrovnik na boćarskim terenima na Gromači održan je III. Memorijalni turnir u boćanju u disciplini trojke. Na turniru je sudjelovalo 5 ekipa: UHBDDR Zagreb, UHBDDR Župa Dubrovačka, UHBDDR Konavle, UHBDDR Dubrovnik i BK Hvidra Gromača. Pobjednici turnira postali su članovi BK Hvidra Gromača (Luka Batinić, Niko Musladin, Ante Čikato) koji su u finalu bili bolji od UHBDDR Župa Dubrovačka (Mato Balarin, Stijepo Knego, Alen Franić i Luko Hendić). Treće mjesto osvojili su UHBDDR Zagreb, dok je 4. mjesto pripalo UHBDDR Konavle (Pero Fiorović, Mato Njirić, Josip Čupić i Vlatko Caput). Na 5. mjestu ostali su UHBDDR Dubrovnik (Mato Batinić, Mirko Herceg, Jadran Herceg, Stijepo Matković). Sve utakmice sudio je Srećko Batinić.

Rezultati:

UHBDDR Župa Dubrovačka –  BK Hvidra Gromača  4:7

UHBDDR Dubrovnik – UHBDDR Konavle 4:5

UHBDDR Dubrovnik – UHBDDR Župa Dubrovačka  3:4 (razigravanje)

polufinala:

UHBDDR Župa Dubrovačka – UHBDDR Konavle  6:5

BK Hvidra Gromača – UHBDDR Zagreb  13:1

za 3. mjesto:

UHBDDR Konavle – UHBDDR Zagreb  4:8

finale:

BK Hvidra Gromača – UHBDDR Župa Dubrovačka  13:4