IZDVAJAMO Obavijesti

Raspisuju se izbori za članove vijeća mjesnog odbora Donji Brgat

Općinsko vijeće Općine Župa dubrovačka na 24. sjednici Općinskog vijeća održanoj dana 16. rujna 2020. godine donijelo je Odluku o raspisivanju izbora za članove vijeća Mjesnog odbora Donji Brgat.

Za dan izbora određuje se nedjelja 18. listopada 2020. godine kojeg će se dana izbori održati od 7:00 do 19:00 sati. Cjelokupno područje mjesnog odbora čini izbornu cjelinu.

Prijedloge za članove vijeća mjesnog odbora mogu na propisanom obrascu kandidacijske liste podnijeti registrirane političke stranke u Republici Hrvatskoj kojima organizacijski oblik djeluje na području Općine Župa dubrovačka, ili najmanje 10 birača s područja jedinice mjesne samouprave u roku od 12 dana od dana raspisivanja izbora.

odluka_o_raspisivanju_izbora_06-20-24