Aktualno

Na Plivalištu u Mlinima održane ljetne igre mladih „Pljus, pljas, pljes“

Povodom šestog rođendana Studentskog katoličkog centra Dubrovnik (SKAC-DU) održane su ljetne igre mladih „Pljus, pljas, pljes“ 11. srpnja 2020. godine na Plivalištu VK Gusar u Mlinima uz glazbu i roštilj.

Ukupno je sudjelovalo devet peteročlanih ekipa. Svaka ekipa je morala imati barem jednog muškog člana ili barem jednu žensku članicu. Sudionici su mogli biti svi u dobi od petnaest do trideset godina. Ukupno se odgralo šest igara u moru, a u svakoj od njih natjecatelji su morali pokazati svoju spretnost, fizičku izdržljivost i timski rad. Prvo mjesto je osvojila ekipa „Leteći medvjedići“, a članovi pobjedničke ekipe su bili Stipan Erceg, Mavro Farčić, Ivan Raguž, Josipa Vuković i Mario Šopa.

Pogledajte više na mladi-dbk.com