IZDVAJAMO Konavle

Agroturizam Konavle poziva na čišćenje pješačko-biciklističke staze “Ćiro”

Na svom Facebook profilu Agroturizam Konavle poziva sve zainteresirane da se pridruže u akciji čišćenja pješačko -bisiklističke staze “Ćiro”. Njihov poziv prenosimo u cijelosti.

Pozivamo Vas da nam se pridružite u zajedničkoj akciji čišćenja/košnje pješačko-biciklističke staze “Ćiro” sutra, 16. svibnja 2020. godine.
Potrebno je donjeti svoju opremu: trimer, zaštitnu opremu i benzin. Ukoliko nemate nešto od navedenog, a volje za pomoći imate, također ste dobrodošli 🙂
Sastat ćemo se u 7:30 sati ispred prostora Motokluba “Dvije rote” u Čilipima (ispod kafića Sierra) te ćemo se rasporediti u manje grupe i dati daljnje upute. Nakon čišćenja, u podne pripremamo marendu za sve sudionike.
Molimo Vas, ukoliko nam se želite pridružiti i dati svoj doprinos ovoj akciji, da se javite povratno u inbox facebooka, na mail: ured@agroturizam-konavle.hr ili na broj telefona 095 124 6333 radi lakše organizacije, naročito sada kada moramo paziti i na pridržavanje propisanih mjera zaštite od COVID 19.