IZDVAJAMO

Dvoje novozaraženih u našoj županiji

Ukupno 297 uzoraka poslano je na testiranje u Zagreb, 41 osoba pozitivna je na koronavirus. Iščekujemo rezultate još 25 testiranja – rekao je Joško Cebalo na jutrošnjoj konferenciji za medije Stožera civilne zaštite Dubrovačko-neretvanske županije u OB Dubrovnik.

Dvoje djelatnika bolnice je pozitivno, jedan liječnik od prije i jedna medicinska sestra – rekao je Bekić.

Uskoro opširnije.