Aktualno IZDVAJAMO

Policija sutra uspostavlja punktove na kojima će kontrolirati imaju li građani valjane propusnice za napuštanje prebivališta

Stožer civilne zaštite obavještava građane da će policijski službenici od sutra kontrolirati provedbu Odluke Nacionalnog stožera civilne zaštite o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka.
Na važnijim pravcima bit će određeni punktovi na kojima će policijski službenici kontrolirati posjeduju li osobe valjane propusnice prilikom napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka, a isto će provoditi i prilikom obavljanja redovnih zadaća.
Stoga molimo građane da se pridržavaju odredbi navedene odluke – poručuju iz Stožera civilne zaštite Općine Župa dubrovačka.
Jednake mjere kontroliranja provedbe Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta policijski službenici provodit će i u Konavlima.