IZDVAJAMO Odgoj i obrazovanje

Obavijest o načinu održavanja nastave

Od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. zbog pandemije koronavirusa neće se održavati nastava u školi. Nastava će biti organizirana na daljinu i to za učenike od 1. do 4. razreda na 3. programu HTV-a prema sljedećem rasporedu:

1. razred: 8 – 10 h

2. razred: 10 – 12:30 h

3. razred: 13 – 16 h

4. razred: 16 – 19 h

Za učenike od 5. – 8. razreda svaki će dan biti definiran raspored i pripremljeni sadržaji za online nastavu putem virtualnih učionica u Teamsu. Do ponedjeljka ćemo na našoj stranici objaviti linkove i kodove za pristup virtualnim učionicama – poručuju iz OŠ Župa dubrovačka.

Također, Sportska televizija će emitirati nastavne sadržaje za predmetnu nastavu od 8 do 14 sati.

Za učenike razredne nastave čiji roditelji nisu u mogućnosti organizirati nadzor u kući bit će organiziran prihvat u školi, ali se za njih neće održavati nastava nego će im bit omogućeno praćenje nastave na HTV-u.