IZDVAJAMO Sport

NK ŽUPA DUBROVAČKA Prekid treninga na tjedan dana

Iz mjere opreza zbog korona virusa, treninzi svih selekcija neće se održavati tijekom sljedećeg tjedna – od ponedjeljka 16. ožujka do ponedjeljka 22. ožujka, javljaju iz NK Župa dubrovačka.

Sukladno preporuci Središnjeg državnog ureda za sport o odgodi svih međunarodnih i nacionalnih sportskih natjecanja svih razina, a imajući u vidu preporuke stožera za civilnu zaštitu i novonastalu situaciju u Republici Hrvatskoj, odnosno porast broja zaraženih, Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza i nadležna tijela donijeli su odluku o prekidu svih nogometnih natjecanja u Hrvatskoj – muških, ženskih, malonogometnih, svih liga HNS-a, međužupanijskih i županijskih liga, Hrvatskog kupa, odnosno svih utakmica mladeži, seniora i veterana – do 31. ožujka 2020. godine.

 

Foto: Fb NK Župa dubrovačka