IZDVAJAMO Sport

Pobjeda župskih odbojkašica na domaćem terenu

U subotu proteklog vikenda u dvorani OŠ, ŽOK Župa dubrovačka ugostio je ekipu OK Novalja. S obzirom na dobre rezultate tijekom jesenskog dijela prvenstva i osvojenog trećeg mjesta očekivala se lagana pobjeda protiv OK Novalja.
U prvom setu prognoze su se i ostvarile tako da su ga župske odbojkašice lagano dobile 25:16. U drugom setu dolazi do opuštanja, gošće su odmah na početku povele 3 : 0 i u uzbudljivoj završnici seta pobjeđuju 26:24 i izjednačavaju na 1:1 u setovima.
U trećem setu, zahvaljujući ponajviše odličnim servisima Ane Burum, domaće igračice ga dobivaju sa 25:16.
U četvrtom setu igralo se poen za poen, ali kod rezultata 20:20 više koncentracije iskazuje ŽOK Župa dubrovačka i rješava set u svoju korist 25:20, a time i utakmicu 3:1.
Za ŽOK Župa dubrovačka su igrale: Mihaela Antolović, Ana Burum, Veronika Šunjić, Dorotea Kozić, Mia Kulaš, Matea Prce, Mia Raguž, Ani Matić, Josipa Ćorak (kap), Tina Krmek, Petra Batina, Andrea Ivanović, Nikol Duper i Ana Marija Nikolić.