Aktualno IZDVAJAMO

MARKO PERKUŠIĆ Predstavnik Kupara na Konoviziji!

Čast da bude prvi Župljanin na Konoviziji pripala je 42-godišnjem Marku Perkušiću!

Nema toga što predstavnik gostujućeg mjesta Kupara, uvijek nasmijani 42-godišnji Marko Perkušić, nije u životu radio. Nakon obećavajuće karijere nogometaša tijekom koje je osvajao turnire sa Župom dubrovačkom i Dubrovnikom, poput prvog malonogometnog turnira Sveti Vlaho, te kratke košarkaške karijere, okušao se i kao pjevač, novinar i ugostitelj a trenutno je nezaposlenik koji brusi svoje bauštelske vještine gradeći svoju buduću vilu. Vječni „baby face“ zavodnik ipak svoj život ne može zamisliti bez pjesme i gitare pa je dobro poznat po svojoj glazbenoj karijeri koja je počela još na Prvom pljesku, nastavila se u brojnim dubrovačkim bendovima poput Teatra a trenutno radi na novim vlastitim pjesmama čije snimanje planira u skoroj budućnosti.

 

Oznake