IZDVAJAMO Obavijesti

Danas u 17:40 na HRT 1 ne propustite drugi dio Lijepom našom u Župi dubrovačkoj

U drugom dijelu emisije snimljene u Župi dubrovačkoj nastupaju: FA Linđo, Dubrovnik, Klapa KUD-a Marko Maroica, Župa dubrovačka, Niko Bulić i klapa Kolafjaka, Vinko Brautović, Fijaker, Da Riva, Suzana Sokol, Milica Lalošević, KUD Luke, Čapljina, Ibrica Jusić, Nenad Vetma, Trio Gušt, KUD Dubrave Aladinić, Stolac, Cecilija, klapa Ragusa, Dubrovnik, klapa Kaše, Dubrovnik, Milo Hrnić, Mladen Grdović i Đani Maršan.
U rubrikama Uslast i Živjeli upoznat ćemo hranu i vina dubrovačkog kraja.

Glazbeno-scenski spektakl sniman je u župskoj sportskoj dvorani 23.listopada, a prvi dio imali smo priliku gledati prošle subote na Hrvatskoj televiziji.

Zahvala načelnika Nardellia uz video najavu i zahvalu voditelja emisije Lijepom našom

SPEKTAKL U ŽUPI Održano snimanje popularnog serijala “Lijepom našom” FOTO