IZDVAJAMO Sport

Druga dalmatinska liga: Pioniri i kadeti Župe dubrovačke danas na Taranteli pobijedili Omiš

Pioniri Župe dubrovačke danas su po kišovitom vremenu odigrali  odličnu utakmicu i pokazali da za župski nogomet u budućnosti nema zime, svladavši ekipu Omiša s 4:1  Uz cijelu ekipu koja je odigrala odličnu utakmicu, sa čak tri pogotka najraspoloženiji je bio Božo Gustin, a u strijelce se upisao i Lovre Bagur s jednim pogotkom.

Pioniri

ŽUPA DUBROVAČKA : OMIŠ   4:1 (2:0)

1:0 Gustin 4., 2:0 Bagur 30., 3:1 Gustin 64., Gustin 66.

Župa dubrovačka: Ivo Guljelmović, Frano Vučur, Mateo Družić (od 55. Luka Miletić-Dri), Lovre Bagur, Valentin Brajko, Božo Gustin, Filip Gverović, Ivano Brković, Ivano Vukas (od 41. Gordan Vukšić), Luka Rašica (od 26. Maro Ledinić), Karlo Vučičević

Kadeti su također bili uspješni te su svladali Omiš 1:0. Pobjedonosni pogodak je postigao Miho Galjuf i tako se pobrinuo da i kadeti danas slave uz pionire.

Kadeti

ŽUPA DUBROVAČKA –  OMIŠ  1:0 (1:0)

1:0 Galjuf 32.

Župa dubrovačka: Lovro Bašić, Kenan Omerović, Luka Ivanković, Zlatko Tokić, Miho Galjuf, Ante Nikolić, Nikola Đuho ( od 23. min  Marin Brković), Petar Kuzman (od 60. min Đoni Protić), Ivan Pleštine, Ante Baldo Bender, Joško Jandrijević