IZDVAJAMO Odgoj i obrazovanje

Nastavak edukacije „Upravljanje problemnim situacijama“ u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka

U petak i subotu (18. i 19. listopada 2019. godine), u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka odrađen je I. modul, II. stupnja edukacije „Upravljanje problemnim situacijama“,čije su voditeljice dr.sc. Nevenka Modrić i prof. Ljiljana Šarić.

Tijekom dvodnevne edukacije polaznice su razgovarale o vlastitim iskustvima o primjeni UPS modela, vježbale rješavanje problemnih situacija, raspravljale o prednostima UPS modela u usporedbi s drugim najčešće korištenim modelima rješavanja problema, učile o moći četiri P-a u rješavanju problema kao i o načinima vođenja razgovora s osobom koja se stalno tuži i krivi druge za svoje probleme.

Tijekom godine navedena edukacija će se nastaviti provoditi.