IZDVAJAMO Sport

PRVI ŽUPSKI MALONOGOMETNI DERBI

Jučer je odigrano drugo kolo županijske malonogometne lige u kojem su snage odmjerile dvije ekipe iz Župe; ovogodišnji debitant MNK Čibača i MNK Plat.  U prvom poluvremenu Tomi Duždević dovodi Plat u vodstvo, a u drugom Domagoj Prkut izjednačuje na 1:1. Neriješen rezultat ostaje sve do zadnje minute kada Ante Alerić 48 sekundi prije kraja zabija za konačnih MNK Čibača – MNK Plat  1:2.

MNK Čibača – MNK Plat  1 : 2 prekid 9 sek prije kraja

(Prkut / Duždević, Alerić)

MNK Čibača – MNK Plat 0 : 3 bb

Prekid devet ( 9 ) sekundi prije kraja utakmice,isključena službena osoba ČIBAČE
Sandro Joković,odgurivanje suca,prilikom napuštanja parketa,nakon isključenja,pljunuo suca.
Zbog izazivanja prekida utakmice od strane službene osobe ekipe ČIBAČA, utakmica se
temeljem Pravilnika o natjecanju i Propozicijama natjecanja registrira 3 : 0, a prema
isključenoj osobi se pokreče Disciplinski postupak uz izricanje suspenzije.

ČIBAČA – Marko Kriste, Ante Džamarija, Kristijan Prkut, Božo Raguž, Stijepo Jarak, Romano Jarak, Ante Burum, Vidan Vidić, Domagoj Prkut, Juraj Joković, Mateo Kesovija, Nikša Mišić,
voditelj – Tomislav Puljiz, službena osoba – Sandro Joković.
PLAT – Ivan Mihael Sutić, Želimir Račić, Tomislav Duždević, Domagoj Žeravica, Dominik Žarak, Mateo Katičić, Marin Kuna, Vicko Miloslavić, Ante Alerić, voditelj – Antun Katić.
0:1 Tomislav Duždević 1′ ; 1:1 Domagoj Prkut 20′ ; 1:2 Ante Alerić 30′ ( 10.m. )