Aktualno IZDVAJAMO Sport

OSNOVAN MNK ČIBAČA Povijesna prva utakmica u petak

NA ŽUPSKU SCENU STIŽE STVAR MALO JAČA, STIŽE NAM MNK ČIBAČA!!!

Već od ovog petka stiže futsal novitet u naše mjesto. Vjerujem da je većina vas upoznata, ali ponovit ćemo. Župski sport bit će obogaćen za novi sportski projekt, projekt koji će , toplo se nadamo , postati prihvaćen i podržan brend s vaše strane, osnovana je -MNK ČIBAČA- futsal klub koji će se od ove sezone natjecati u županijskoj ligi,te čije će boje braniti i znoj prolijevati lokalni momci. Da se nećemo zadovoljiti samo nastupom, govori podatak da su članovi našeg kluba i futsal romantici imena poput Lea Pušića, Tomislava Puljiza, Josipa Vidića, Domagoja Prkuta ili Ante Džamarije. Sav ovaj trud da razbijemo župsku monotoniju, te da u pokojeg mladića usadimo naviku da odlazak u kafić zamijeni odlaskom na trening ili utakmicu MNK Čibače, nema nikakvog smisla ako od vas ne dobijemo podršku i razlog da nastavimo još bolje,još jače,još srčanije. Sve informacije vezane za klub objavljivat će se na Facebook i Instagram profilu, te vas molimo da nas zapratite u što većem broju, što preko već spomenutih mreža,što preko odlaska na utakmice. Idemo još jednom dokazati da smo malo mjesto, ali samo geografski – stoji u prvoj Fb objavi novoosnovanog kluba.

Malonogometni klub Čibača natjecat će se u 1. Županijskoj futsal ligi, a prva utakmica odigrat će se već ovaj petak, 11.listopada u 21.30 na Grudi protiv MNK Sokol.