IZDVAJAMO Odgoj i obrazovanje

Nastavak humanitarne akcije „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“ u vrtiću

Poštovani roditelji, prijatelji, susjedi…

Dječji vrtić Župa dubrovačka ponovno kreće s akcijom „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“. Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže u ovoj hvale vrijednoj akciji. Zahvaljujemo na suradnji! – poručuju iz Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

Podsjetimo, Dječji vrtić Župa dubrovačka se početkom prošle pedagoške godine uključio u humanitarni projekt  „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“ koju organizira Udruga oboljelih od leukemije i limfoma sa sjedištem u Čakovcu. Vrijednim prikupljanjem djece, roditelja, djelatnika, članova Upravnog vijeća Vrtića, susjeda, rođaka, baka, djedova, vrtić je skupio 460 kilograma čepova koji su poslani na adresu Udruge u Čakovec.

Humanitarna akcija nastavlja se i ove godine te u suradnji s djecom, roditeljima i ostalim prijateljima vrtića iz lokalne zajednice svakodnevno će se skupljati čepovi.

Također, skupljanjem čepova, pokazujemo i djeci kako svi zajedno možemo brinuti za okoliš.