Akcije Aktualno IZDVAJAMO

HAIR by TAMARA Novootvoreni frizerski salon u Platu

Hair by Tamara novootvoreni je frizerski salon smješten na samoj magistralnoj cesti u Platu, adrese Jelići 2. Vlasnica je mlada i ambiciozna Tamara Mogušar koja već niz godina sakuplja znanja i iskustva, a svojim impresivnim stažom te slušajući želje svojih kljenata zadržava stečeno povjerenje.
Njezin moderno opremljeni frizerski salon nudi frizure za žene, muškarce i djecu. Tako žene mogu odabrati promjenu boje (uključujući posvjetljivanje tamne boje kose), pramenove, balayage, svečane frizure i razna druga stiliziranja. Za muškarce Hair by Tamara nudi šišanje, masažu vlasišta te oblikovanje brade i brkova. Za sve usluge koje salon nudi upotrebljavaju se kvalitetni i pomno odabrani proizvodi. Neki od proizvoda su marke Davines koji su biorazgradivi i pet friendly te pružaju njegu i sjaj vašoj kosi.

Salon u svojoj ponudi ima i tretmane kao što su botox kose i tretmani fillerom.

Svaki peti dolazak nagrađuje se muškim šišanjem ili ženskim pranjem i feniranjem.
Mogućnost parkiranja s obje strane magistralne ceste.

Radno vrijeme je od ponedjeljka do subote prema sljedećem rasporedu:

PON, SRI, SUB: 08h-14h
UTO, ČET: 13h-20h
PET: 09h-17h

Za sve upite i rezervacije termina nazovite na broj: 098/91 37 564.

DOBRODOŠLI!