IZDVAJAMO Sport

Cavtat pobjednik 4.Futsal cupa 2019. u Čibači

Sinoć je na igralištu u Gornjoj Čibači završen 4.Futsal cup. U napetoj finalnoj utakmici između Cavtata i Westfalena minimalnom prednošću od 1:0 pobjedu su odnijeli Konavljani i zasluženo osvojili ovogodišnji futsal turnir. Iz redova Cavtata također dolazi najbolji igrač i strijelac turnira – Ante Daničić, a najbolji golman je Lujo Jurišić (Westfalen). Nagrade su uručili predstavnik sponzora Adriatic osiguranje Srđan Benić, te predstavnici Općine; Mirko Maslać, Lovorko Klešković i Jure Marić. Treće mjesto pripalo je ekipi Ombla koja je pobijedila Pridvorje.

Pored utakmica glavog turnira u završnici su nastupili i veterani. Domaće finale između ekipa Župa 1 i Gornje Čibače izazvalo je posebno zanimanje navijača, a pobjednika su odlučili penali. Konačni poredak veterana:  Gornja Čibača, Župa 1, Trsilo i Župa 2.

Minutom šutnje pred finalnu utakmicu odana je počast tragično preminulom Andru Zaraču, 19-godišnjem sportašu koji je na ovom turniru nastupao u sastavu Westfalena.

 

Rezultati:

Veterani

za 3. mjesto: Trsilo – Župa 2   10:2

Finale:  Gornja Čibača – Župa 1   3:3 (pobjeda Čibače na penale)

 

Glavni turnir

za 3.mjesto:  Ombla – Pridvorje  3:0

Finale: Westfalen – Cavtat   0:1