IZDVAJAMO Sport

Ljetni kup 1.b lige: U derbiju Gusara i Cavtata gosti odnijeli pobjedu FOTO

Sinoć je na plivalištu u Mlinima Gusar ugostio VK Cavtat u prvom kolu Ljetnog kupa 1.b lige. U napetoj i uzbudljivoj utakmici gosti su ipak odnijeli pobjedu 14:15. Napomenimo samo kako je ekipu Cavtata ove godine pojačao zlatni olimpijac Paulo Obradović. Sljedeće kolo igra se 20. srpnja, a Gusar je gost Brodograditelja iz Betine.

 

Gusar – Cavtat 14:15

(3:4, 2:4, 5:3, 4:4)

GUSAR: Petar Grbić, Stjepo Matić, Ivan Jurić (1), Toni Paskojević (5), Ivan Špetić (4), Mak Meco, Krešo Marić (2), Tomo Petrović, Toni Sambrailo, Ivo Begović 2), Paulo Bego, Mario Šopar, Ivan Čorak, Antonio Marić. Trener: Vido Bogdan.
CAVTAT: Josip Duplica, Antonin Kralj (1), Maroje Ursić (4), Ante Barišić, Antonio Zadro, Nikola Šimunović (3), Maroje Burđelez (1), Maro Ucović, Đivo Bobić (4), Matija Balić, Paulo Obradović (2), Ivica Ucović. Trener: Pavo Pulić.