IZDVAJAMO Sport

Župske mlade odbojkašice prvakinje Županije!

U nedjelju 07.04.2019.g. mlade odbojkašice ŽOK Župa dubrovačka postale su prvakinje Županije u maloj odbojci. U završnici prvenstva koje je igrano u Mokošici u polufinalu su uvjerljivo pobijedile  ekipu ŽOK Dubrovnik 1 rezultatom 2:0  (25:13) (25:12), a u uzbudljivom i neizvjesnom finalu su pobijedile OK Nova Mokošica rezultatom 2:1 (25:23) (15:25) (15:10).
Najbolja igračica je igračica ŽOK Župa dubrovačka Mia Kulaš.
Za ŽOK Župa dubrovačka tijekom cijelog prvenstva igrale su: Tina Krmek, Matea Prce, Ani Matić, Mia Kulaš, Antea Meštrović, Nikol Duper, Ana Marija Nikolić, Karla Jelčić, Martina Mijoč, Josipa Rehak, Josipa Drobac, Petra Mačai, Ana Kisić, Franka Mezei, Leonora Meštrović, Nika Meštrović, Nikolina Račić i Marta Bagarić.
Tako su u samo dvije nedjelje završnice županijskog prvenstva, odbojkašice ŽOK Župa dubrovačka ostvarile izvrsne rezultate: srebro u kategoriji mlađih kadetkinja te zlato u kategoriji mala odbojka.