Uncategorized

„Brendiranje kvalitete hrvatskih proizvoda i usluga znakovima kvalitete HGK: Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko” u sklopu Mediteranskog sajma

Edukacija „Brendiranje kvalitete hrvatskih proizvoda i usluga znakovima kvalitete HGK: Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko” održat će se 14. ožujka (četvrtak) u 11:00 sati u Hotelu Valamar Dubrovnik President, dvorana Olipa 1.

Predavanje će održati mr.sc. Nevenka Gašparac, voditeljica EU projekta ZNAKOVI KVALITETE, kojega Hrvatska gospodarska komora provodi u suradnji s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta, a namijenjen je mikro, malim i srednjim tvrtkama, do 250 zaposlenih.

Stečena iskustva u provođenju projekta kao i postupak koji prethodi stjecanju bespovratnih sredstava u maksimalnom iznosu od 75.000,00 kuna biti će predstavljen kroz jednostavnu i zanimljivu edukaciju.