IZDVAJAMO Sport

1.ŽNL: Nogometaši Župe dubrovačke pobjedom otvorili proljetni dio prvenstva

Na Taranteli su nogometaši Župe dubrovačke u prvoj utakmici proljetnog dijela prvenstva ugostili ekipu Gusara iz Komina. Naši nogometaši bolje otvaraju utakmicu i iz nekoliko dobrih šansi i odmah pokazuju tko je “gazda” na svojem terenu.Velimir Kajba u 34. minuti iz kaznenog udarca pogađa za vodstvo na opće oduševljenje gledatelja na Taranteli, te tako i završava prvo poluvrijeme. U samom otvaranju drugog poluvremena, točnije u 48. minuti, Kristijan Prkut pogađa za 2:0 što je i ostao rezultat do samog kraja utakmice. Ovom važnom pobjedom NK Župa dubrovačka preuzima drugo mjesto Gusaru na prvenstvenoj tablici, te zaostaje samo tri boda za vodećom ekipom Croatie.

ŽUPA DUBROVAČKA-GUSAR 2:0(1:0)

1:0 Velimir Kajba (ku), 2:0 Kristijan Prkut

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić, Čikato Zvonimir (od 90 Miletić-Dri Lovro), Kristijan Prkut, Viktor Lekaj, Velimir Kajba (od 89′ Ivo Jovanović), Smoičić Goran, Perović Matej, Nemanja Mijodanić, Frano Mrđen.