Aktualno IZDVAJAMO

Voli te ŽENA…

U moru dana, samo je jedan okupan valovima ženstvenosti, šarma, posebnosti i elegancije. Želim ti svaki dan TVOJ DAN! Budi moćna žena, koja svojom snagom vlada svim područjima! Budi i dalje najbolja supruga svome mužu, ponos svojim roditeljima, primjer i podrška svojoj djeci, odana prijateljica… Ovaj svijet činiš ljepšim samim tim što ga dotičeš svojim koracima, jer svakim svojim korakom naprijed eliminiraš i brišeš loše te čvrsto vjeruješ u dobro! I od kapi snage činiš čuda, a snagu crpiš iz osmijeha, dobrih djela, dodira i nježnih dječijih glasova… Uživam gledati tvoj uspjeh, i kako se penješ na tron za ŽENU SA SVIM VRIJEDNOSTIMA KOJE NOSI I KOJE SU UTKANE U NJENO SRCE. Ponosna sam na tebe, i zato želim da živiš svaki dan kao da je jedinstven i TVOJ dan! Hvala što nesebično dijeliš svoju posebnost u svijetu gdje je teško oduprijeti se raljama života! Naspavaj se, našminkaj se i okupaj u najdražem parfemu, sredi sve i s osmjehom kreni u svaki sljedeći dan… ŽENA ti je ime, a MOĆ prezime! Vladaj ovim svijetom kako samo ti najbolje znaš…

 

Voli te….ŽENA!