IZDVAJAMO Kultura

Kako načelnik naš sad diše, kad maškara je više i više…?

Pod vodstvom predsjednice Župskog karnevala Luce Čučić, predstavnici gostujućih maškaranih i plesnih skupina iz Slovenije, Ivanić-Grada, Primoštena, Kiseljaka potajno su se izgubili na nekoliko trenutaka sa Trga Župskog karnevala. Primio ih je načelnik Silvio Nardelli te im je uručio prigodne darove. Kako diše naš načelnik bez ključeva od Općine, pogledajte u galeriji.
ZAKLJUČAK:
Načelnik nam slabo diše, 
ključa jadan nema više.
 Nije načelniku baš glatko,
 Općinom vlada svatko.
Načelniče, živni malo
Do tebe je puku stalo.
Ključ će skoro tebi dati,
Pa posao mirno prati. 
Tvoj karnevo ima dušu
I kad jake bure pušu.
Predsjednik EK Juncker stigao u Župu
P.S. Predsjednika EU komisije opet primi, pa da dobre projekte u Općini snimi. 
Dat će projekti nama puno Eurića,
Neće proći ako su im samo sića.