IZDVAJAMO Sport

Turnir Župskih mjesta Foto/Video

Prepunu dvoranu na Mljekari ispunile su utakmice koje su gledateljima priuštile sate  uzbudljivog nogometa. Kakva je atmosfera bila, pogledajte u videu i na fotografijama.

Gornja Čibača : Mandaljena 9:0

(1:0 Davorin Krešić; 2:0 Branimir Perić; 3:0 Davorin Krešić; 4:0 Ivo Raguž; 5:0 Ivo Raguž; 6:0 Ivan Perić; 7:0 Vlaho Radić; 8:0 Branimir Perić; 9:0 Vlaho Radić)

Gornja Čibača: Davorin Krešić, Ivan Perić, Davor Cverlin, Maro Krkić, Drago Palameta, Ivo Raguž, Igor Žilić, Branimir Perić, Vlaho Radić, Nikša Krešić

Mandaljena: Emanuel Mijović, Filip Kurbelašvili, Marko Limov, Ivan Aerlić, Davor Mišić, Đani Cumeljan, Nikica Lazarević, Grgo Šiško, Đani Šabadin, Antun Šakić

 

Mišići/Zona : Srebreno 2:3

(1:0 Jasmin Salihović; 1:1 Sandro Joković; 2:1 Ivan Puljić; 2:2 Petar Šilježar; 2:3 Petar Šilježar)

Mišići/Zona: Niko Zrilić, Nikša Mišić, Anton Puljić, Ivan Puljić, Robert Bender, Jasmin Salihović, Ivan Raič, Antonio Raič, Marijo Puljić, Vicko Puljić, Tomislav Raič

Srebreno: Sandro Joković, Dominik Žarak, Petar Šilježar, Dante Vukić, Ivan Barišić, Ajdin Omerović, Dario Dabelić, Maro Turčinović, Nino Butrica, Damir Obšivač

 

Soline/Plat : Čelopeci 6:1

(1:0 Ivan Anđelinić; 2:0 Ante Alerić; 3:0 Vlaho Lasić; 4:0 Ivica Marinović; 4:1 Jak Kojaković; 5:1 Ivo Katić; 6:1 Ile Katić)

Soline/Plat: Tomislav Kuzmić, Ivan Anđelinić, Ivica Marinović, Ivo Katić, Ante Alerić, Antonio Sentić, Nikola Lasić, Vlaho Lasić, Ivan Alerić, Mario Hajdić, Vlaho Kvestić, Ile Katić

Čelopeci: Matko Haičman, Milan Mikulić, Kristijan Rašica, Antonio Varga, Jak Kojaković, Vjeko Haičman

 

Postranje : Pod Petrača 1:1 (3:4 nakon penala)

(0:1 Kenan Omerović; 1:1 Miho Galjuf)

Postranje: Maro Sambrailo, Đivo Miloslavić, Maroje Miloslavić, Vicko Miloslavić, Frano Miloslavić, Stijepo Sambrailo, Ivan Kelez, Stijepo Miloslavić, Periša Regjo, Miho Galjuf, Pero Kelez

Pod Petrača: Igor Matijaš, Edo Pecolaj, Toni Miloslavić, Lovro Miletić, Marin Ivušić, Ivan Dabo, Marijo Klis, Kenan Omerović, Nermin Omerović, Lovro Bašić, Jure Prkut, Lorenco Miletić, Nikša Kulaš

 

Fix Čibača : Brašina 3:0

(1:0 Tomislav Puljiz; 2:0 Ante Džamarija; 3:0 Ante Džamarija)

Fix Čibača: Ivo Raguž, Tomislav Puljiz, Stijepo Jarak, Vidan Vidić, Kristijan Prkut, Božo Raguž, Ante Džamarija, Mario Raguž, Marko Kriste

Brašina: Josip Jurjević, Šime Matković, Ivan Matković, Leo Pušić, Miljenko Meštrović, Božo Džamarija, Ante Džamarija, Kristijan Previšić, Zvonimir Oberan

 

Bjelice : Mini Čibača 2:1

1:0 Antonio Milić; 2:0 Ivica Lučić; 2:1 Ante Burum

Bjelice: Mateo Kesovija, Domagoj Prkut, Nikša Prkut, Ivica Lučić, Mihael Raguž, Vlaho Previšić, Božo Lučić, Toni Soldić, Lukša Noković, Mateo Franić, Antonio Milić

Mini Čibača: Ivan Tomić, Josip Raguž, Ivan Radić, Ante Burum, Vide Prce, Tomislav Papac, Romano Jarak, Matej Radić, Blago Krtalić, Davor Prce

Poredak:

Grupa A

1. Brgat 3 boda(+2)(utakmica manje);

2. Bjelice 3 boda(-1);

3. Mini Čibača 0 bodova(-1)(utakmica manje)

Grupa B

1. Postranje 4 boda(+1);

2. Fix Čibača 3 boda(+2);

3. Brašina 3 boda(-1);

4. Pod Petrača 1 bod(-2)

Grupa C

1. Soline/Plat 3 boda(+5)(utakmica manje);

2. Krstac/Popolica(+2)(utakmica manje);

3. Čelopeci 0 bodova(-7)

Grupa D

1. Gornja Čibača 6 bodova(+16);

2. Mandaljena 3 boda(-8);

3. Srebreno 3 boda(0);

4. Mišići 0 bodova