IZDVAJAMO

Upoznajte HIPERSENZIBILNE osobe

Sindrom HSP (Highly Sensitive Person) je sindrom koji urođeno imaju rijetke osobe. Njihov sindrom je zarobljeni dar u moru sebičnosti ovoga vremena. Jako teško im pada tuđa nevolja. No, oni nisu jedni od onih koji 24h plaču na sve i svašta.

Upoznajte KARAKTERISTIKE visoko osjetljivih osoba:
-izražajnija intuicija
-odanost
-analiziranje bitnih stvari satima
-lako čitaju druge ljude
-u zraku hvataju informacije
-osjete potencijalne prijetnje i nevolje mjesecima prije
-tuđu nesigurnost vide u očima i na osnovu osjećaja
-osjetila su im uvijek na 100%

SIMPTOMI HSP-a:
-hiperkomunikacija
-čitanje govora tijela
-signali kod drugih su im preočiti, dok drugi to i ne vide
-puštaju tuđe emocije u vlastiti sistem
-zatvaraju se u 4 zida i tišinu zbog prestimuliranosti i sami smanjuju pritjecanje novih audiovizualnih podražaja

HS (Highly Sensitive) ljudi se takvi rađaju i takvi ostaju cijeli život. HS je sasvim u redu! Krivnju o HSP-u nabijaju drugi jer im povjerujete da s vama nešto nije u redu. Osude koje dobijete od drugih postaju vam kao stikeri kojima vas drugi prekriju, no te naljepnice ne čine ono što vi zapravo jeste. Vi imate bogatsvo vrlo istančanih zapažanja i dubokih osjećaja koje drugi nemaju. Često ljudi iskorištavaju hipersenzibilne osobe samo da bi im služili u zajednici. Kada osobu s HSP sindromom povrijedite, ona vas ne zamrzi niti vas povrijedi, jednostavno u odnosu podvuče crtu. Rijetki na ovo današnje vrijeme ne zakotrljaju očima kad im netko podjeli svoju bol, svoj problem. HS osobe razmišljaju o tome i traže najbolju soluciju za pomoć.
Znate li koliko košta cijena njihove pomoći?
Nemaju je. Niti će je oni ikad imati. Naplaćuju i pune svoje baterije gledajući tuđu sreću i osmijeh…
Ako imate u moru poznanika, samo jednu takvu osobu…
VELIKI STE SRETNIK!
Pazite ih ko kap vode na dlanu…