IZDVAJAMO Sport

Boćanje: Janje, odojak i pršut za pobjednike Turnira slobodne igre na Brgatu

TURNIR SLOBODNE IGRE – BRGAT – 2019

POBJEDNICI SREĆKO BAJO, MARIO BAJO, VLAHO MONKOVIĆ, ANDRO MILJEVIĆ I PERO NADRAMIJA

U boćarskoj dvorani na Brgatu odigran je boćarski turnir slobodne igre u disciplini trojke. Na turniru je nastupilo 26 ekipa, a najbolji su bili Srećko Bajo, Mario Bajo, Vlaho Monković, Andro Miljević i Pero Nadramija. Oni su u zanimljivom i uzbudljivom finalu bili bolji od ekipe u sastavu: Stijepo Pepilo Knego, Bruno Kolobarić i Josip Krmek. Do završnice se igralo po skupinama, a završnog dana se igrala jedna utakmica do 21 punat. Treće mjesto osvojila je ekipa u sastavu: Tonći Klaić, Nikša Kalinić, Vlaho Burin i Mihovil Barišić. Pobjednici su uz medalje nagrađeni i sa janjcom, odojkom i pršutom, dok su drugoplasirani uz medalje dobili odojak i pršut, te trećeplasirani uz medalje i pršut. Cijeli turnir u organizaciji BK Brgat spješno je vodio Mato Balarin, a sudio Ivo Jeljenić. Nakon završetka finala, upriličena je zajednička večera za sve prisutne boćare i ljubitelje boćanja.

Rezultati završnice:

Finale:

Bajo, M. Bajo, V. Monković – S. Knego, J. Krmek, B. Kolobarić  21:14

Prvoplasirani Srećko Bajo, Mario Bajo, Vlaho Monković, Andro Miljević i Pero Nadramija:

Drugoplasirani Stijepo Pepilo Knego, Bruno Kolobarić i Josip Krmek:

Trećeplasirani Tonći Klaić, Nikša Kalinić, Vlaho Burin i Mihovil Barišić: