IZDVAJAMO Sport

Boćanje: Sutra u Srebrenom sraz juniora

Juniorska boćarska reprezentacija Dubrovačko-neretvanske županije sutra (subota) 22.12.2018. godine sa početkom u 11,00 sati u boćarskoj dvorani u Srebrenom igra utakmicu 4. kola Hrvatske juniorske boćarske lige – protiv boćarske reprezentacije Splitsko-dalmatinske županije. Obje reprezentacije nastupaju u najjačim sastavima i ova utakmica je jedna od ključnih za prvaka lige. Naša ekipa u svojim redovima ima dvostrukog svjetskog viceprvaka Luku Gašpara, a protivnici imaju Riu Vojković – boćaricu koja je već u svjetskim razmjerima u svojoj kategoriji među najboljima. Naša ekipa će nastupiti u sastavu: Luka Gašpar, Matko Pendo, Dario Dujmović, Stijepo Batinić, Marko Batinić, Dominik Batinić, Marko Gašpar, Luka Bevanda i Vjeko Haićman sa voditeljima Markica Dodig i Luko Hendić.